Miód kremowany – Crème de la Crème

  1. Strona główna
  2. Blog
  3. Miód kremowany – Crème de la Crème

Naturalny miód dość szybko krystalizuje – staje twardy, wyczuwalne są w nim kryształki i właśnie w tym momencie przestaje być dla was łakomym kąskiem. Wyraźnie traci na atrakcyjności i właśnie wtedy przesuwacie go w najgłębsze czeluście kuchennych szafek, skąd wydostaje się tylko przy okazji większych porządków. Taki los zwykłych miodów.

Ale… ale… my obiecujemy, że nasze miody nigdy nie podzielą tego losu. Do naszych miodów, będziecie zakradać się z łyżeczką, nasze miody zawsze stoją dumnie w pierwszym rzędzie, nasze miody są z łatwością wydobywane ze słoików do ostatniej kropelki, a potem już tylko błagacie o więcej.

Nasze miody są specjalnie dla was skremowane. Poddajemy je procesowi długiego mieszania w kremownicy, dzięki czemu stają się miękkie i puszyste, nabierają boskiej kremowej konsystencji. Zaczynamy je kremować w momencie, kiedy w miodzie wytrącają się kryształy. Powolne mieszanie rozciera kryształy. Jest to fizyczny proces, chemiczny skład miodu pozostaje ten sam. Smak i zapach miodu również się nie zmienia. To jest ten sam cudowny miód tylko w najlepszej wersji samego siebie. Miodowy krem. Crème de la Crème 😊

Następny wpis
Co jest ważniejsze: produkt czy opakowanie?
Menu